CALL CENTER

Swoją ofertę kierujemy między innymi do korporacji oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy działy obsługi klienta, sprzedaży i marketingu.
Nasze projekty realizujemy wg wytycznych Klienta lub przygotowujemy własną koncepcję realizacji projektu. Dzięki rozbudowanemu systemowi informatycznemu jesteśmy elastyczni, przez co dostosowujemy sie do wszelkich wymagań oraz zaleceń Klientów.

Telesprzedaż

Nasi konsultanci znając techniki sprzedażowe, mając bogate doświadczenie potrafią osiągać bardzo dobre wyniki. Ich pracę można porównać do reklamy z niemal natychmiastowym skutkiem. Efektywność i opłacalność tego rozwiązania odczuwalna jest już w pierwszych dniach ich pracy. One w głównej mierze także stanowią o popularności telesprzedaży.
Rozwiązanie to polecamy firmom szukającym nowych kanałów dotarcia do klienta.

Infolinie

Zajęte numery telefonów, konieczność przełączania do kompetentnych w danym temacie osób, zniecierpliwieni pracownicy to niestety wciąż powszechne doświadczenie w kontaktach z firmami. A pamiętajmy, że brak szybkiej i rzetelnej obsługi jest jednym z powodów niechęci klientów do ponownego skorzystania z usług danej firmy.

Doskonale wiemy, że ograniczony dostęp do cennych informacji, możliwości rozwiązania doraźnego problemu w istotny sposób przekłada się na satysfakcję klienta. Cierpi na tym wizerunek firmy i jej rynkowa konkurencyjność. Dla wielu klientów infolinia to jedyny bezpośredni kontakt z firmą. Jego jakość ma więc kluczowe znaczenie.

Miły, rzeczowy i pomocny głos, jaki usłyszą Państwa klienci, pozwoli budować dobre relacje, których efektem będzie pozytywna opinia o firmie. Obsługując w Państwa imieniu infolinię dbamy o pełną satysfakcję naszych rozmówców. Budujemy atmosferę zrozumienia, otwartości na problem i wyczerpującego informowania. Nasi przeszkoleni pracownicy doskonale wiedzą, jak pozostawiać bardzo pozytywne wrażenie.